Ana sayfa Spor Beşiktaş’tan Gökhan Töre açıklaması

Beşiktaş’tan Gökhan Töre açıklaması

Beşiktaş, bugün siyah-beyazlı kulüp ve Fikret Orman hakkında açıklamalarda bulunan Gökhan Töre hakkında disiplin soruşturması başlattığını açıkladı.

PAYLAŞ

Beşiktaş’tan yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı:

“Beşiktaş JK’nın hala sözleşmeli oyuncusu olan Gökhan Töre’nin yaptığı gerçekleri çarpıtan yazılı açıklamasını her Beşiktaş taraftarı gibi büyük bir şaşkınlık ve üzüntüyle okumuş bulunuyoruz.

“Oyuncunun yaptığı yazılı açıklamanın ardından kulübümüz tarafından hakkında disiplin soruşturması başlatılmış olup, ayrıca kendisiyle ilgili hukuki sürecin de başlatılacağını kamuoyuna ve Beşiktaş camiasına saygılarımızla duyururuz.”

Gökhan Töre ne demişti?

Beşiktaş’ta kadro dışı bırakılan Gökhan Töre, Fikret Orman’ın kendisiyle ilgili yaptığı açıklamalara sert tepki göstermişti.

Töre yaptığı açıklamada “Şimdiye kadar adı haksızlıkla geçmemiş Beşiktaş Kulübü’nün, Fikret Orman’ın görev döneminde yaşadığı sıkıntıları ve adının karıştığı maddi skandalları göz önüne alacak olursa sarf ettiği cümle kulağa oldukça rahatsız edici ve umursamazca geliyor.” ifadelerini kullandı.

Gökhan Töre ayrıca, “Yurt dışına gideceksin. Türkiye’de Başakşehir, Fenerbahçe ve Galatasaray’a gidemezsin, sözleşmeye ekleyeceğiz öyle fesih edeceğiz” tehdidi de aldığını sözlerine ekledi.